Füssy Angéla egy pendrive-val sétált be a rendőrségre, feljelentést tett

Füssy Angéla, a Magyar Jelen újságírója szerint két napja fenyegeti és zaklatja őt Molnár Zsolt volt Tisza-aktivista, ezért rendőrségi feljelentést tett. Füssy, a korábban a gyermekvédelemben is dolgozó újságíró a Szőlő utcai ügy koronatanújának, Bangó Sándornak a mentora volt. Most azt állítja, hogy a sorozatos politikai támadások miatt gyakorlatilag mindkettőjük az idegösszeomlás szélére került.

Füssy Angéla egy pendrive-val sétált be a rendőrségre, feljelentést tett

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!