A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az elmúlt 48 órában két különálló, de a kulturális életet alapjaiban megrázó büntetőeljárásban is drámai lépéseket tett: június 23-án hat embert – köztük egy volt fideszes polgármestert – vett őrizetbe a 17 milliárdos NKA-botrányban, míg június 24-én délelőtt nyilvánosságra került, hogy költségvetési csalás gyanúja miatt a Pesti Magyar Színháznál […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hódpress