„Lassan ott tartok, hogy mindkettőt megbánom” – Oroszlán Szonja kiakadt a kommentelőkre

Oroszlán Szonja egy nyilvános bejegyzésben fejezte ki mély csalódottságát és felháborodását az interneten megjelenő rosszindulatú kommentek miatt. A színésznő az elmúlt két hétben két különböző platformon is interjút adott, amelyeket a kapott negatív reakciók miatt utólag már majdnem megbánt. Úgy véli, a nézők és a hallgatók jelentős része csak minősíteni és ítélkezni tud ahelyett, hogy a beszélgetések valós tartalmára figyelne.

„Lassan ott tartok, hogy mindkettőt megbánom” – Oroszlán Szonja kiakadt a kommentelőkre

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!