Betelt a pohár a magyar nagyvárosban: visszavonhatják a kínai akkumulátorgyár engedélyét a súlyos szennyezés miatt

Papp László debreceni polgármester a Facebookon jelentette be, hogy büntetőfeljelentést tesz a kínai hátterű Semcorp-gyár ellen, mivel környezetszennyező anyagokat mutattak ki a felszín alatti vizekben.

Betelt a pohár a magyar nagyvárosban: visszavonhatják a kínai akkumulátorgyár engedélyét a súlyos szennyezés miatt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Portfolio

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!