Papp László debreceni polgármester a Facebookon jelentette be, hogy büntetőfeljelentést tesz a kínai hátterű Semcorp-gyár ellen, mivel környezetszennyező anyagokat mutattak ki a felszín alatti vizekben.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Portfolio