Rendkívüli ülést kezdeményezett a miniszter hat égető ügy miatt

Az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát előkészítő törvényjavaslatot is tárgyalhatja az Országgyűlés jövő héten, miután a Miniszterelnökséget vezető miniszter a parlament rendkívüli ülésének összehívását kezdeményezte hétfőre és keddre. Az erről szóló dokumentum szerdán került fel a parlament honlapjára.

Rendkívüli ülést kezdeményezett a miniszter hat égető ügy miatt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!