Korábban összebalhézott részegen egy biztonsági őrrel, gyújtogatott lomtalanításkor, máskor hazavitt egy őztetemet, ezekért pedig garázdaság, rongálás és lopás miatt indult eljárás a budai kannibálként hírhedté vált S. Zsolt ellen – tudta meg a Blikk. A 30 éves férfi ezúttal azzal került a címlapokra, hogy – hazánkban példátlan módon – emberi maradványokat szerzett be kórházakból, temetőkből, amikből aztán fogyasztott is.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Kvíz