Robert Fico (Smer-SD) szlovák miniszterelnök kedden (június 23.) este, a visegrádi négyek (V4) miniszterelnökeinek hivatalos gödöllői csúcstalálkozóján bemutatta a közelgő, egyéves szlovák elnökség programjának prioritásait. Szlovákia július 1-jén veszi át az elnökséget Magyarországtól – jelentette a TASR tudósítója Budapestről. A rendezvény házigazdája az új magyar miniszterelnök, Magyar Péter volt, a találkozóra pedig Ficón kívül [...] Read More... Fico Gödöllőn ismertette a V4-es szlovák elnökség prioritásait
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Körkép