A visegrádi együttműködés (V4) országai visszatértek a gyökerekhez és megegyeztek abban, hogy a történelmi jelentőségű csoport keretében minden eddiginél szorosabban dolgoznak együtt – olvasható az országcsoport gödöllői csúcstalálkozóját követően szerdán hajnalban kiadott közös nyilatkozatban. Az MTI-hez eljuttatott dokumentum szerint a részt vevő felek – Magyar Péter miniszterelnök, Donald Tusk lengyel, Andrej Babis cseh, illetve [...] Read More... V4-csúcs – Közös nyilatkozatot adtak ki a V4 miniszterelnökei
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Körkép