„Jó buli volt” – megreptették Luka Modricot

Luka Modric büszke arra, hogy kétszázadik alkalommal lépett pályára a horvát labdarúgó-válogatottban, annak viszont még jobban örül, hogy csapatával 1–0-ra győzni tudtak Panama ellen a világbajnokság L csoportjának második fordulójában.

„Jó buli volt” – megreptették Luka Modricot

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!