ARANYOS-VÖLGY – Vegyék le a napirendről!

Már több mint kétezren aláírták az aHang Veszprém megyei szervezetének petícióját, amelyben azt kérik, hogy a holnapi közgyűlésen kerüljön le a napirendről az Aranyos-völgy tervezett beépítése. Az aHangon keresztül a veszprémiek most levelet is küldhetnek a Fidesz–KDNP frakció tagjainak. Portálunk ebben a cikkben foglalta össze a tudnivalókat a tervezett beruházásról. Alább változtatás nélkül közöljük az ARANYOS-VÖLGY – Vegyék le a napirendről!

ARANYOS-VÖLGY – Vegyék le a napirendről!

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Veszprém Kukac

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!