A nyár a feltöltődésről szólna. Több idő jut a családra, a barátokra, a kikapcsolódásra, és talán saját magunkra is. Éppen ezért különösen fontos felismerni azokat az embereket, akik mellett nemhogy feltöltődnénk, hanem inkább kimerülünk. A nárcisztikus személyiség nem mindig könnyen felismerhető. Sőt, sokszor kifejezetten megnyerő emberekről van szó, akik első pillantásra kedvesnek, magabiztosnak és sikeresnek Legyen “nárcisztikus-mentes” a nyarad! – 7 jel, amit ha észreveszel menekülj …
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Goodstuff