Első alkalommal tartottak V4-csúcstalálkozót Gödöllőn a Tisza Párt választási győzelme és az új magyar kormány megalakulása óta. A négy kormányfő közös sajtótájékoztatója után Magyar Péter miniszterelnök a Telexnek beszélt a visegrádi együttműködés újraindításáról, a magyar–szlovák vitás ügyekről, az EU bővítéséről, Ukrajnáról és Tisztítótűz-művelet bejelentésének napján beterjesztett 17. alkotmánymódosításról, ami iránt kiemelkedő a közérdeklődés.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Portfolio