„Nem mondtad, hogy baj van...” – megrázó sorokkal búcsúztak Németh Zsanett-től

„Két napja hívtál, de nem hívtalak vissza, ma hívtalak, most már te nem veszed fel...”

„Nem mondtad, hogy baj van...” – megrázó sorokkal búcsúztak Németh Zsanett-től

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Index - Sport

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!