Bucsky: Harmadára esik vissza Budapesten a reklámfelületek száma

A főváros túl sok bevételt enged át külső cégeknek, miközben maga is üzemeltethetne reklámfelületeket, különösen a metróban – véli Bucsky Péter, a G7 munkatársa.

Bucsky: Harmadára esik vissza Budapesten a reklámfelületek száma

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Klubrádió

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!