Bucsky: Harmadára esik vissza Budapesten a reklámfelületek száma
A főváros túl sok bevételt enged át külső cégeknek, miközben maga is üzemeltethetne reklámfelületeket, különösen a metróban – véli Bucsky Péter, a G7 munkatársa.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Klubrádió