Szokatlan e-mail landolt sok Skoda-tulajdonos postafiókjában az elmúlt időszakban. A cseh autógyártó arra kéri ügyfeleit, hogy önkéntesen járuljanak hozzá a járművek által gyűjtött adatok megosztásához. A vállalat szerint erre a biztonsági rendszerek, a vezetéstámogató technológiák és a jövő automatizált autóinak fejlesztése miatt van szükség.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk