Keményebb büntetést kérnek a korábbi szegedi önkormányzati képviselőre

Az első fokon kiszabott büntetés súlyosítását kéri az ügyészség Joób Márton (független) korábbi szegedi önkormányzati képviselő és társai adócsalási ügyében – tájékoztatta a Csongrád-Csanád Vármegyei Főügyészség helyettes szóvivője szerdán az MTI-t.

Keményebb büntetést kérnek a korábbi szegedi önkormányzati képviselőre

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!