„A mi színünk a narancs” – Lakásokat épített volna, de kisajátítással szembesült

A nyíregyházi Bujtosi-tó mellett van egy furcsa rét. Emiatt megy perre egy vállalkozó az önkormányzattal.

„A mi színünk a narancs” – Lakásokat épített volna, de kisajátítással szembesült

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Magyar Hang

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!