Jövő hét keddig érvényben marad a vörös kód

Meghosszabbították jövő hét kedd éjfélig a vörös kódot - közölte a szociális- és családügyi miniszter szerdán a Facebook-oldalán. A Jövő hét keddig érvényben marad a vörös kód bejegyzés először Most Hír-én jelent meg.

Jövő hét keddig érvényben marad a vörös kód

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Most Hír

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!