Meghosszabbították jövő hét kedd éjfélig a vörös kódot - közölte a szociális- és családügyi miniszter szerdán a Facebook-oldalán. A Jövő hét keddig érvényben marad a vörös kód bejegyzés először Most Hír-én jelent meg.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Most Hír