Büntetőfeljelenést tesz Debrecen az egyik akkugyár ellen

A cégnél nem először merül fel környezetszennyezési szabályszegés gyanúja. Mi történt? A város büntetőfeljelentést tesz, amiért a Semcorp vélhetően környezetszennyezést okozott a felszín alatti vizekben, írta a hvg.hu. Debrecen emellett szigorú kivizsgálást kér a környezetvédelmi hatóságtól, adott esetben a gyár leállíttatását. Részletek. „Debrecen azt a tájékoztatást kapta a környezetvédelmi hatóságtól, hogy a Semcorp területén olyan Büntetőfeljelenést tesz Debrecen az egyik akkugyár ellen

Büntetőfeljelenést tesz Debrecen az egyik akkugyár ellen

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Forbes

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!