A cégnél nem először merül fel környezetszennyezési szabályszegés gyanúja. Mi történt? A város büntetőfeljelentést tesz, amiért a Semcorp vélhetően környezetszennyezést okozott a felszín alatti vizekben, írta a hvg.hu. Debrecen emellett szigorú kivizsgálást kér a környezetvédelmi hatóságtól, adott esetben a gyár leállíttatását. Részletek. „Debrecen azt a tájékoztatást kapta a környezetvédelmi hatóságtól, hogy a Semcorp területén olyan Büntetőfeljelenést tesz Debrecen az egyik akkugyár ellen
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Forbes