Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter szerint az üzemben egy éve áll a munka, a csaknem 800 embert foglalkoztató járműjavító teljes talpra állítása hosszabb időt vesz majd igénybe.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Népszava