Még kér az állam a Mol és az orosz olaj hasznából – újabb pofon a kis benzinkutaknak

Már augusztustól magasabb különadót fizethet a Mol.

Még kér az állam a Mol és az orosz olaj hasznából – újabb pofon a kis benzinkutaknak

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!