Habár májusban még javában tartott az iskolai tanév, a jó idő beköszöntével már látszik a közeledő csúcsidőszak a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér utasforgalmában: 1 822 483 fő utazott a budapesti légikikötőn keresztül, 7,1%-kal több, mint a tavalyi évben. A legtöbben Londont, Párizst és Milánót választották úti célul. Az első öt hónap utasforgalma ezzel meghaladja 7,6... Meglátszik a nyár közeledte a repülőtér utasforgalmán, tovább erősödik a cargo szektor
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Utazómajom