Még el sem simultak a régi ellentétek, máris újabb csaták alakultak ki a kormány és a főváros között a Városliget átalakítása miatt
Elsősorban a Hősök tere zöldítése és a Kós Károly sétány autóforgalom előli lezárása körül.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Népszava
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!