Nem biztonságos a csantavéri és zentaörsi ivóvíz

A csantavéri ivóvízben egyes elemek koncentrációja megnövekedett, ezért a Tartományi Egészségügyi Titkárság közegészségügyi felügyelősége megtiltotta annak fogyasztását. A felügyelőség a rendszeres mintavétel során állapította meg a rossz vízminőséget. Mint Góli Csilla, Szabadka alpolgármestere Facebook-bejegyzésében megírta, a következő napokban a Szabadkai Vízművek és Csatornázási Kommunális Közvállalat elvégzi az ivóvízrendszer tisztítását és fertőtlenítését annak érdekében, hogy a […]

Nem biztonságos a csantavéri és zentaörsi ivóvíz

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!