Az "ÉBRESZTŐ KOMÁROM!" civil csoport számolt be arról, hogy a komáromi ipari park területén található esővízgyűjtő tóban - melyből vizet eresztenek a Dunába - több nagytestű hal pusztult el.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HelloVidék