Súlyos szennyezés Komáromnál: magzatkárósító oldószer került az ipari park víztározójába

Az "ÉBRESZTŐ KOMÁROM!" civil csoport számolt be arról, hogy a komáromi ipari park területén található esővízgyűjtő tóban - melyből vizet eresztenek a Dunába - több nagytestű hal pusztult el.

Súlyos szennyezés Komáromnál: magzatkárósító oldószer került az ipari park víztározójába

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HelloVidék

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!