Mi történt? Hat személyt őrizetbe vett a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásainak ügyében. „A hűtlen kezelés gyanújával meghallgatott és most őrizetbe vett egykori és mostani munkavállalók az NKTK és a Kulturális és Innovációs Minisztérium alkalmazásában állnak vagy álltak” – vette észre Tarr Zoltán társadalmi kapcsolatokért és kultúráért felelős miniszter Facebook-oldalán a Hat embert vett őrizetbe a NAV az NKA-támogatások ügyében
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Forbes