Újraindította a MÁV az InterCity- és hálókocsik fővizsgáztatását a Dunakeszi Járműjavítóban – jelentette be Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter. A lépés azért fontos, mert a MÁV járműhiányának egyik oka éppen az volt, hogy több kocsi javításra vagy kötelező műszaki fővizsgára várva állt, ezért nem lehetett őket forgalomba állítani.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Portfolio