„A magyar ember evés közben nem beszél, pedig jó lenne” – Interjú Gerendai Károllyal

Gerendai Károllyal a magazinunk alapítása óta eltelt 15 év tapasztalatait és változásait beszéltük át, és egy kicsit a jövőbe is tekintettünk.

„A magyar ember evés közben nem beszél, pedig jó lenne” – Interjú Gerendai Károllyal

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Welovebudapest

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!