Nem az a cél, hogy sokáig éljünk, hanem hogy legyen erőnk élni is

Az emberiség egyik nagy sikertörténete, hogy tovább élünk, mint korábban. Csakhogy van egy kellemetlen folytatás: nem mindegy, milyen állapotban. A hosszabb élet önmagában nem elég, ha az utolsó évek fájdalomban, elszigeteltségben, rossz egészségi állapotban vagy kiszolgáltatottságban telnek. A WHO Európai Régiója éppen ezért dolgozik új, 2026–2030-ra szóló egészséges idősödési stratégián. A gondolat egyszerű, de nagyon […]

Nem az a cél, hogy sokáig éljünk, hanem hogy legyen erőnk élni is

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Senior

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!