Június 22-én a párizsi La Défense Arénában játszott az Iron Maiden, ráadásul a banda rögzítette is a koncertet egy későbbi turnéfilmhez, az este azonban nem alakult zökkenőmentesen, ugyanis nagyjából egy órára elment az áram és bár a buli végül folytatódott, a ráadásra már nem maradt idő. Támogass minket a Donably-n
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Rockbook