“Betelt a pohár!” Ezzel a felkiáltással kezdi friss videóját Debrecen polgármestere, aki hirtelen úgy érzi, itt az ideje, hogy valóban megvédje a debrecenieket a környezetszennyezéstől. Mint videójában mondja, a debreceni vagyonkezelő azt a tájékoztatást kapta, hogy a Semcorp területén olyan környezetvédelmi szennyezés történt, amely határértéken felüli. A felszín alatti vizekben szennyezést mutattak ki, amit elfogadhatatlannak […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap