Papp Lászlónál betelt a pohár

“Betelt a pohár!” Ezzel a felkiáltással kezdi friss videóját Debrecen polgármestere, aki hirtelen úgy érzi, itt az ideje, hogy valóban megvédje a debrecenieket a környezetszennyezéstől. Mint videójában mondja, a debreceni vagyonkezelő azt a tájékoztatást kapta, hogy a Semcorp területén olyan környezetvédelmi szennyezés történt, amely határértéken felüli. A felszín alatti vizekben szennyezést mutattak ki, amit elfogadhatatlannak […]

Papp Lászlónál betelt a pohár

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!