Az elsődleges orvosi diagnózis szerint valóban fertőzött kullancs okozta Lyme-kórral fertőződött meg Balázs Gyula, a Kowalsky meg a Vega frontembere. Bár a zenész komolyan veszi a betegséget, nem érez belőle semmit, így biztosította a rajongókat, hogy minden meghirdetett koncert meg lesz tartva.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk