A Magyarok Világszépe karitatív vonata ismét útnak indult, ezúttal újra Karcagra, amely az elmúlt két év versenyeinek adott otthont. A Nagykunság központjába Fásy Ádám, a verseny tulajdonosa két királynővel, Nánási Dorottyával és Schrick Boglárkával érkezett.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk