Kivezetés helyett kiterjeszti az extraprofitadót a Tisza Kormány - erről a 24.hu ír. A különadót korábban többször is élesen bírálta Hernádi Zsolt, a Mol elnök-vezérigazgatója, aki úgy fogalmazott: a különadók olyanok lesznek, mint a hazánkban ideiglenesen állomásozó szovjet csapatok. Vagyis tartósan velünk maradnak.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk