Labdarúgó NB I – A bajnok ETO FC mindkét kapusával hosszabbított

Samuel Petrás 2024-ben csatlakozott az ETO FC csapatához a DAC-tól. A szerződtetése utáni három mérkőzésen védett, majd november elejéig kikerült a kezdőcsapatból. Innentől kezdve gyakorlatilag kirobbanthatatlan volt a kapuból és a szezon végéig összesen 23 bajnoki mérkőzésen védte az ETO kapuját – összegeznek a klub hivatalos oldalán. A 2025/2026-os idényben szintén 23 mérkőzés jutott neki Labdarúgó NB I – A bajnok ETO FC mindkét kapusával hosszabbított

Labdarúgó NB I – A bajnok ETO FC mindkét kapusával hosszabbított

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Győr Plusz

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!