Cég vesz céget: miért jó ez, és miért olyan ritka itthon?

Miért vesz meg egy vállalat egy másikat? A Saját Tőke podcast negyedik adásában Orbán Krisztián és Nagy Tamás beszélgetnek a vállalati felvásárlások logikájáról.

Cég vesz céget: miért jó ez, és miért olyan ritka itthon?

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 444.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!