Papp László: büntetőfeljelentést teszünk a Semcorp ellen

Környezetszennyezés történt a debreceni gyárban.

Papp László: büntetőfeljelentést teszünk a Semcorp ellen

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Civishír

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!