Hegyvidéken egy hónapok óta tartó politikai konfliktus újabb fordulópontjához érkezett: Vadász Gábor, a kerület momentumos alpolgármestere közölte, hogy Kovács Gergely polgármester kezdeményezte alpolgármesteri pozíciójának visszavonását. Vadász szerint a döntés hátterében az áll, hogy nem hajlandó feltétel nélkül támogatni a kerület vagyonát érintő döntéseket, különösen az önkormányzati lakásállomány felújításával és értékesítésével kapcsolatban.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk