Az ENSZ Biztonsági Tanácsának ülésén elhangzottak szerint 2026 májusa az egyik legvéresebb hónap volt az ukrán civil lakosság számára 2022 áprilisa óta. A szervezet szerint az orosz támadások fokozódása miatt jelentősen nőtt az áldozatok száma.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Karpat.in.ua