A korábbi sikeres médiavállalkozó, a Magyar Úszó Szövetség egykori elnöke naponta egy órát lehet a szabad levegőn. Hogy formában tartsa magát, séta közben kargyakorlatokat végez. Gyárfás Tamás az Indexnek mesélt arról, hogyan telnek a napjai a kecskeméti börtön falai között, és vajon várható-e még fordulat a Fenyő-ügyben.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk