Honvédelmi miniszter: pénzért hozták az új tartalékosokat a honvédségbe az Orbán-kormány idején
Ruszin-Szendi Romulusz szerint az előző honvédelmi vezetés ajánlási rendszere révén mintegy 1500 tartalékos katona került a honvédséghez, közel 700 millió forint közpénzből.