Honvédelmi miniszter: pénzért hozták az új tartalékosokat a honvédségbe az Orbán-kormány idején

Ruszin-Szendi Romulusz szerint az előző honvédelmi vezetés ajánlási rendszere révén mintegy 1500 tartalékos katona került a honvédséghez, közel 700 millió forint közpénzből.

Honvédelmi miniszter: pénzért hozták az új tartalékosokat a honvédségbe az Orbán-kormány idején

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!