Sikeresen letette a gépjárművezetői vizsgát az újvidéki tragédia egyetlen túlélője

Sikeresen letette a gépjárművezetői vizsgát Teodora Martinko, az a fiatal nő, aki az egyetlen túlélője az újvidéki vasútállomáson történt tragédiának – közölte az autósiskolája. Az autósiskola, ahol Teodora levizsgázott, Instagram-oldalán tett közzé egy fényképet róla a következő üzenettel: „Különösen kedves tanulónk, és egyike azoknak, akik miatt szeretjük ezt a munkát. Természetesen mindent elsőre teljesített. Gratulálunk, […]

Sikeresen letette a gépjárművezetői vizsgát az újvidéki tragédia egyetlen túlélője

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!