Kolumbiában már a Kongói DK elleni meccs előtt arról nyilatkozott a helyi szövetség elnöke, hogy élő szerződése ellenére a hosszabbítást tervezik a válogatott 60 éves argentin szövetségi kapitányával, Néstor Lorenzóval, aki 2022 óta irányítja a vb-n a csoportkörből a 2. forduló után biztosan továbbjutó kolumbiaiakat.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Nemzetisport