Miközben Luka Modricot ünnepelték, a panamai kapitány beszólt a horvátoknak – videó

Horvátország nehezen győzte le 1-0-ra Panamát a labdarúgó-világbajnokság L-csoportjának 2. fordulójában. A mérkőzés különleges volt a horvátok legendája, Luka Modric számára, aki 200. alkalommal húzhatta magára a címeres mezt. Ezt csapattársai is megünnepelték a hármas sípszó után, miközben a panamai szövetségi kapitány, Thomas Christensen nem fogta vissza magát.

Miközben Luka Modricot ünnepelték, a panamai kapitány beszólt a horvátoknak – videó

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!