Bálint Antónia és Pachmann Péter egykori szerelme újra reflektorfénybe került, amikor Toncsi énekesnőként debütált a Múzeumok Éjszakáján, június 20-án. Kevesen tudják, hogy a volt szépségkirálynőt és a híradóst gyengéd szálak fűzték egymáshoz.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk