Az onkológiai intézet után újabb kórházban hibásodott meg a klíma

Leállt a hűtési rendszer a győri Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház egyik szárnyában, ahol egyebek mellett az onkológia egy része, a kardiológia, a belgyógyászat és a gyermekintenzív osztály működik.

Az onkológiai intézet után újabb kórházban hibásodott meg a klíma

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!