Andy Burnham lehet Nagy-Britannia következő miniszterelnöke – miután Keir Starmer bejelentette lemondását. A volt manchesteri polgármester megpróbálja visszakormányozni pártját a baloldalra, ahonnét még Tony Blair térítette el. Egész Európa figyelni fogja Burnham kísérletét.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 444.hu