Hosszú évek óta kénytelenek elviselni a lakók egy kényszeres gyűjtögető okozta áldatlan állapotokat egy II. kerületi társasházban. A folyosón álló szeméthegyek, az elviselhetetlen bűz és az egerek megjelenése mellett a tűzveszély is állandó fenyegetést jelent.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL