Új raktár- és irodabázisával a Rossmann azt üzeni: hosszú távra tervezünk a magyar piacon. A leköszönő ügyvezetőt, Németh Kornélt kérdeztük az OTP ingatlanalapjával közös gigaberuházásról, amellyel már a leendő munkaerőt váltanák ki. Szóba került az árrésstop kivezetésének szüksége is: ilyen terhek mellett egyre nehezebb nyereségesen működni a hazai drogériapiacon. „Érvágás az árrésstop, nagyon várjuk, hogy vége legyen.” A drogérialánc leköszönő vezetőjét kérdeztük a cég új, 22 milliárd forintos üllői bázisán
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Forbes