Annyian veszítik el a munkájukat az AI miatt, hogy állami beavatkozásra van szükség

Kalifornia az AI-forradalom bölcsője, a forradalom azonban most felfalja a sajátjait. Csak idén több mint 150 ezer munkavállalót küldtek el, olyan cégektől is, amik mesterséges intelligencia-fejlesztéssel és fenntartással foglalkoznak.

Annyian veszítik el a munkájukat az AI miatt, hogy állami beavatkozásra van szükség

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart - Külföld

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!